Meny

Best.nr 17-1850

Villa patch SC till LC Singlemode 9/125 Simplex Yd 4,0mm

Anslutningskablage vit för villa. Anslutningskabeln utgörs av en fiber ( Simplex). G657 för mindre böjradie. LSZH Läs mer

Varianter

Lagerstatus 23 st
Leveranstid 1-2 dagar
  • Teknisk specifikation

    Length (m) fibercable
    0.5
    Model fibercable
    SC-LC
    MM/SM
    Singlemode
    Duplex/Simplex
    Simplex
    Outer diameter
    Yd 4.0mm
  • Produktbeskrivning

    Anslutningskablage vit för villa. Används för installation mellan fiberuttag och aktiv utrustning som tex mediakonverter inom acessnät med en fiber anslutning. I våra hem vill vi ha en robust och okänslig kabel. Vi vill kunna spika den snyggt längs väggarna och linda samman eventuellt överbliven kabel. För detta ändamål används G657 i vår Villa patch som har en böjradie ner till 5mm radie.

     

Alternativ till denna produkt