Meny

Best.nr 20102035

SFP28 Singlemode Bidi WDM TX1270/RX1330 20km (LR) 25Gbps DDMI

SFP28 25G för singlemode simplex, alltså en ljusledare. Denna är BX-U och skickar på våglängden 1270nm och tar emot på våglängden 1330nm. Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
1 860 SEK exkl. moms
  • Lär dig mer

  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP28
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    25Gbps
    Wavelength TX/RX
    1270/1330
    Range
    10
    DDMI
    DDMI
    Temperature SFP
    -5-70

Alternativ till denna produkt

1 860 SEK exkl. moms
 
AS7326-56X är en Top-of-rack switch, skapad åt datacenter och för att generera hög prestanda i ett 1U format. Switchen ger L2/L3 över de 48st SFP28 på 25GbE portarna samt 8st 100G QSFP28. Varje QSFP28-port kan konfigureras som 2x50 GbE, 4x25GbE, 1x40GbE eller 4x10GbE (genom DAC breakout kabel). Switchen är en öppen switch, förkonfigurerad med ONIE (Open Network Install Environment) vilken stödjer installation av de öppna operativsystem som är baserade på open source/ Open Network Linux som finns på marknaden.
121 720 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter