Meny

Best.nr 33-4420

SFP+ CWDM Singlemode 10km (LR) 10Gbps DDMI Industriell

Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
5 010 SEK
  • Teknisk specifikation

    Temperature SFP
    -40°/+85°
    Range
    10
    Data rate
    10Gbps
    Interface
    CWDM
    Model SFP
    SFP+

Alternativ till denna produkt