Meny

Best.nr 33-3510

SFP+ DWDM Singlemode 40km (ER) 10Gbps DDMI HP

Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
15 890 SEK
  • Teknisk specifikation

    Temperature SFP
    N/A
    Range
    40
    Data rate
    10Gbps
    Interface
    DWDM
    Model SFP
    SFP+

Alternativ till denna produkt