Meny

Best.nr 88-3060

SFP+ CWDM Singlemode 10km (LR) 16Gbps FC DDMI

Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
32 360 SEK
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP+
    Interface
    CWDM
    Range
    10
    Data rate
    16Gbps

Alternativ till denna produkt