Meny

Best.nr 33-4440

SFP+ CWDM Singlemode 80km (ZR) 10Gbps Industriell DDMI

Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
16 410 SEK
  • Teknisk specifikation

    Temperature SFP
    -40°/+85°
    Range
    80
    Data rate
    10Gbps
    Interface
    CWDM
    Model SFP
    SFP+

Alternativ till denna produkt