Meny

Best.nr 117-2803

Skarv/konverteringsdon för fiber duplex

När det gäller skarv-/konverteringsdon till fiberkabel finns på marknaden väsentligen två kvalitéer. Läs mer

Varianter

Lagerstatus 1 st
Leveranstid 1-2 dagar
587 SEK exkl. moms
  • Produktbeskrivning

    När det gäller skarv-/konverteringsdon till fiberkabel finns på marknaden väsentligen två kvalitéer. Vi har dock valt att enbart erbjuda den exklusivare och betydligt styvare Zirconia i samtliga adaptrar för både multimode och singlemode.

Alternativ till denna produkt

Best.nr117-2809
MPO Singlemode svart
267 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter
 
När det gäller skarv-/adapter till fiberkabel finns på marknaden väsentligen två kvalitéer.
88,90 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter
Best.nr117-2809
MPO Singlemode svart
267 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter
 
Adaptrar för montage i fiberpaneler eller dosor. Här får du en adapter som skyddar mot damm/smuts men kanske viktigare, skyddar dina ögon.
104 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter