Meny

Best.nr 33-4850

SFP 12Gbps Video Optical Transceiver, 20km

Video SFP för kostnadseffektiv video-överföring över singlemode duplex fiber. Denna SFP skickar och tar emot data i hastighet från 50Mbps upp till 11.88Gbps. SMPTE ST-297-2006, ST2081 and ST-2082 kompatibel. Läs mer

Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
3 480 SEK
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Singlemode
    Range
    20
    Data rate
    12Gbps
    Connector
    LC
  • Produktbeskrivning

    · SMPTE ST-297-2006, ST2081 and ST-2082 Compatible
    · Stöd för video på SD-SDI, HD-SDI, 3G-SDI, 6G-SDI och 12G SDI
    · Kompatibel enligt SFP MSA och SFF-8472 med duplex LC
    · Digital Diagnostic monitoring (DDM)

    · Räcker till 4K 2160p60

Alternativ till denna produkt