Meny

Best.nr 33-4520

SFP+ Singlemode 40km (ER) 1310nm 10Gbps DDMI

Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
2 140 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP+
    Interface
    Singlemode
    Range
    40
    Data rate
    10Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP

Alternativ till denna produkt

Best.nr 33-1274
Multikonverteraren ger din utrustning rätt förutsättningar oavsett vad du utgår från och vad du vill åstadkomma i din transmission. Våglängder och fibertyp är nu inget problem. Plugga bara i de SFP/SFP+ som du behöver så sköter multikonverteraren resten.
10 330 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter
Best.nr 33-5180
Har du eller kommer du att få tillgång till 40G QSFP via din switch och vill kunna komma längre än vad QSFP-formatet erbjuder, då har vi här en riktigt användbar produkt.
11 780 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter