Ange din e-postadress
Produkterna
Hitta bland alla våra produkter
Andra sätt att hitta på
Andra sätt att hitta på
Andra sätt att hitta på
Andra sätt att hitta på
Andra sätt att hitta på
Andra sätt att hitta på
Andra sätt att hitta på
Best.nr 138-2071
Frågan är om det kan bli enklare att få ordning och reda på sina kablage. Med Zipper placerar du alla dina kablage i verktyget för att sedan enkelt dra över kabelskyddet. en bråkdel av någon sekund så är skyddet på plats och omgående så ser det snyggare ut. Läs mer
Varianter
Frågan är om det kan bli enklare att få ordning och reda på sina kablage. Med Zipper placerar du alla dina kablage i verktyget och för att sedan enkelt dra över kabelskyddet. På en bråkdel av någon sekund så är skyddet på plats och omgående så ser det snyggare ut.
Kabelskyddet finns i storleken 25mm i både svart och vit. Den levereras i 2.5m längd och kan enkelt klippas i rätt längd med en sax. Den perfekta lösningen när man vill göra snyggt vid sitt skrivbord eller skrivare. Fungerar också bra i miljöer med både olja och smörjmedel men även med syror och kemikalier.
Så väljer du etikettskrivare och etiketter
Det är tillräckligt svårt att komma ihåg hur kablar och ledningar är dragna när man gjort jobbet själv och givetvis omöjligt för en oinvigd. Och när det nu är så enkelt och billigt att märka upp är det svårt att finna ursäkter för att inte göra det på direkten. Så här enkelt är det att göra din installation begriplig och lätt att dokumentera.