Meny

Best.nr 133-4809

QSFP28 Singlemode LR4 100Gbps 10km

QSFP28 för 100G upp till 10km på singlemode duplex-fiber. Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
11 550 SEK exkl. moms
  • Lär dig mer

  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    QSFP28
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    100Gbps
    Range
    10
  • Produktbeskrivning

    Exempel på kompetent switch för 100G QSFP28 är Wedge 100 från EdgeCore. 

Alternativ till denna produkt

Best.nr133-5045
32x100G QSFP28, 2x230 VAC, 6x fläktar port to power
158 960 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter
 
QSFP28 ER4 100G, 1296-1309, Singlemode, 30km LC
58 820 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter
 
QSFP28 CLR4+, 1271-1330nm Singlemode, 10km LC
9 200 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter