Meny

Best.nr 33-4809

QSFP28 Singlemode LR4 100Gbps 10km

QSFP28 för 100G upp till 10km på singlemode duplex-fiber. Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
18 290 SEK
  • Lär dig mer

  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    QSFP28
    Interface
    Singlemode
    Range
    10
    Data rate
    100Gbps
  • Produktbeskrivning

    Exempel på kompetent switch för 100G QSFP28 är Wedge 100 från EdgeCore. 

Alternativ till denna produkt

Best.nr 33-5045
33-5045 - 32x100G QSFP28, 2x230 VAC, 6x fläktar port to power
157 090 SEK
Finns i flera varianter
Best.nr 88-2234
88-2234 - QSFP28 ER4 100G, 1296-1309, Singlemode, 25km LC
67 800 SEK
Finns i flera varianter
Best.nr 33-4807
33-4807 - QSFP28 CLR4+, 1271-1330nm, Singlemode, 10km LC
12 500 SEK
Finns i flera varianter