Meny

Best.nr 188-2234

QSFP28 Singlemode LC 1296-1309nm ER4 Lite 30km 100Gbps

QSFP28 ER4 (Light) för avstånd upp till 30km på 100Gbps. Power Budget 11.8 dB Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-9 dagar
18 070 SEK exkl. moms
  • Produktbeskrivning

    Exempel på populär switch för QSFP28 100G är Wedge 100 från EdgeCore

  • Lär dig mer

  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    QSFP28
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    100Gbps
    Wavelength TX/RX
    1296/1309
    Range
    25
    DDMI
    Yes

Alternativ till denna produkt

 
Behöver du gå längre än vad QSFP+/QSFP28-optiken kan erbjuda eller har du för hög dämpning i den tilltänkta sträckan? Med denna enhet kan du regenerera signalen och på så vis slipper du problematiken med att inte nå fram. Sätt enheten halvvägs och du slipper bekymra dig över ostabilitet. Enheteten stödjer 3R (retiming, reshaping och regeneration) och kan hantera två länkar per kort.
14 260 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter