Meny

Best.nr 33-4822

OSFP 400G Active Optical Cable (AOC) 10m

OSFP Active Optical Cable för koppling OSF till OSFP med 400Gbps. Läs mer

Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
58 430 SEK
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    OSFP
    Interface
    Multimode
    Range
    0,01
    Data rate
    400Gbps
    Connector
    AOC

Alternativ till denna produkt