Meny

Best.nr 133-3969

CSFP Singlemode TX1490/RX1310 20km 1.25Gbps DDMI

CSFP med sändande TX1490 Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 11 st
Leveranstid 1-2 dagar
843 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    CSFP
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    1.25Gbps
    Wavelength TX/RX
    1490/1310
    Range
    20
    DDMI
    Yes

Alternativ till denna produkt

Best.nr 20100221
24x1G CSFP, 4x komboG + 4x10G SFP+, 2x20G QSFP+
21 280 SEK exkl. moms