Meny

Best.nr 33-4403

CFP4 LR4 LC 1296/1300/1305/1309nm 100Gbps 10km

100G CFP4 LR4 LC med dubbel CDR 10 km, 1296-1309 nm, Singlemode Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
36 670 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    CFP
    Interface
    Singlemode
    Range
    10
    Data rate
    100Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP
  • Produktbeskrivning

    100G CFP4 LR4 LC med dubbel CDR
    10 km, 1296-1309 nm, Singlemode

    • För 100GBASE-LR4 Ethernet länk
    • Integrerad Clock-Data-Recovery (CDR)
    • Supporterad datahastighet: 103.12 Gbit/s (4x 25.78 Gbit/s)
    • Upp till 10 km via Singlemode OS2
    • Power Budget 6,3dB
    • LC fiberkontakt
    • Arbetstemperatur 0℃ till 70℃

Alternativ till denna produkt