Meny

Best.nr 17-0100

Fanout Singlemode 9/125

Spara installationstid och pengar genom att använda fanout/fibersvansar. Fanouten har en förkontakterad ända med LC och SC kontakter med UPC eller APC prestanda och olika antal fiber som valmöjlighet. Läs mer

Varianter

Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
  • Teknisk specifikation

    Model fibercable
    LC-LC
    MM/SM
    Singlemode
    Length (m) fibercable
    2
  • Produktbeskrivning

    Spara installationstid och pengar genom att använda fanout/fibersvansar.
    Fanouten har en förkontakterad ända med LC och SC kontakter med UPC eller APC prestanda och olika antal fiber som valmöjlighet.

Alternativ till denna produkt