Meny

Best.nr 20101266

HDMI-kabel, 20 cm förlängningskabel

Denna höghastighets HDMI-förlängningskabel, 20 cm hane till hona, används för att förlänga en befintlig kabel eller som skarv vid en svåråtkomlig HDMI-anslutning Läs mer

Lagerstatus 18 st
Leveranstid 1-2 dagar
78,50 SEK exkl. moms
  • Produktbeskrivning

    Denna höghastighets HDMI-förlängningskabel, 20 cm hane till hona, används för att förlänga en befintlig kabel eller som skarv vid en svåråtkomlig HDMI-anslutning

    Förlängningskabel lämpar sig även när det är tätt mellan HDMI-uttag och det blir problem med att få plats med flera HDMI-enheter/moduler bredvid varandra.

    Funktioner

    • 0,2 m
    • 4*2K @ 60 Hz
    • Guldpläterade kontakter
    • HDMI High Speed with Ethernet
  • Lär dig mer

  • Teknisk specifikation

    Model AV
    Accessory
    Interface
    HDMI
    Resolution
    4K UHD (2160p)
  • Dokument

Alternativ till denna produkt

Best.nr 20101124
4K UHD 3840x2160@30Hz, Duplex LC fiber
3 820 SEK exkl. moms
 
4K HDMI 2.0 förlängare upp till 200m på en MultiMode fiber (LC). Enheten finns med anslutning för antingen Simplex- eller Duplex-kontakt. Artikel 20102272 är en förbättrad version av 125-0150, när det gäller kommunikation i sidokanaler och värmehantering. De två modellerna är ej kompatibla med varandra!
10 480 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter
Best.nr 125-0626
HDMI-förlängare, Multimode LC simplex
10 340 SEK exkl. moms