Meny

Best.nr 33-4621

XFP Singlemode BiDi WDM TX1490/TX1550 80KM DDMI

Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
13 010 SEK
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    XFP
    Interface
    Singlefiber
    Range
    80
    Data rate
    10Gbps

Alternativ till denna produkt