Meny

Best.nr 88-0205

SFP28 Fibre Channel (FC) 32G Singlemode 1310nm 10km LC CDR

32G Fibre Channel (FC) för lagring i ett litet SFP28 format. Inbyggd CDR, Clock Data Recovery. Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
8 440 SEK
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP28
    Interface
    Singlemode
    Range
    10
    Data rate
    32Gbps

Alternativ till denna produkt