Meny

Best.nr 133-2428

SFP BiDi WDM TX1550/RX1310 Singlemode LC 40km (EX) 1.25Gbps

Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 10 st
Leveranstid 1-2 dagar
441 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP
    Connector
    LC
    Interface
    Singlefiber
    Data rate
    1.25Gbps
    Range
    40

Alternativ till denna produkt