Meny

Best.nr 33-4138

SFP BiDi WDM TX1490/RX1310 LC Singlemode 20km (LX) 1.25Gbps

Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
  • Teknisk specifikation

    Temperature SFP
    N/A
    Range
    20
    Data rate
    1.25Gbps
    Interface
    Singlefiber
    Model SFP
    SFP

Alternativ till denna produkt