Meny

Best.nr 33-4602

SFP+ Singlemode BiDi WDM TX1550/RX1490 80km (ZR) 10Gbps DDMI

Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
13 010 SEK
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP+
    Interface
    Singlefiber
    Range
    80
    Data rate
    10Gbps

Alternativ till denna produkt