Meny

Best.nr 33-4418

SFP+ Singlemode 40km (ER) 10Gbps Industriell DDMI

Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
7 520 SEK
  • Teknisk specifikation

    Temperature SFP
    -40°/+85°
    Range
    40
    Data rate
    10Gbps
    Interface
    Singlemode
    Model SFP
    SFP+

Alternativ till denna produkt