Meny

Best.nr 133-3347

SFP+ Singlemode 20km (LR) 10Gbps Industriell DDMI

Temperaturtålig SFP+ LR för utökade temperaturområden Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 17 st
Leveranstid 1-2 dagar
485 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP+
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    10Gbps
    Wavelength TX/RX
    1310
    Range
    20
    DDMI
    Yes
    Temperature SFP
    -40/+85C

Alternativ till denna produkt