Meny

Best.nr 33-4865

SFP BiDi WDM Singlemode LC 120km 155Mbps DDMI

SFP för 100Mbps upp till 120km med de lite speciella våglängderna 1510 och 1590 med LC-kontakter. Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
1 820 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Singlemode
    Range
    120
    Data rate
    155Mbps
    Connector
    LC

Alternativ till denna produkt