Meny

Best.nr 88-2235

QSFP28 Singlemode LC CWDM4 1271-1330nm 100Gbps 2km

QSFP28 för ett fiberpar LC duplex upp till 2km. Inbyggd mux/demux för att kunna använda 4st våglängder. Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
7 830 SEK
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    QSFP28
    Interface
    Singlemode
    Range
    2
    Data rate
    100Gbps
    Connector
    LC

Alternativ till denna produkt