Meny

Best.nr 133-2356

SFP Singlemode 1310nm 40km (EX) 1.25Gbps Industriell -40/85C

Gigabit SFP för länkar upp till 40km med utökat temperaturomfång för dina industriella och härdade applikationer. Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 3 st
Leveranstid 1-2 dagar
389 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode
    Data rate
    1.25Gbps
    Wavelength TX/RX
    1310
    Range
    40
    DDMI
    Yes
    Temperature SFP
    -40/+85C

Alternativ till denna produkt