Meny

Best.nr 33-3555

SFP+ DWDM Singlemode 40km (LR) 10Gbps DDMI H3C

Läs mer

Varianter

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
4 780 SEK
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP+
    Interface
    DWDM
    Range
    40
    Data rate
    10Gbps
    Temperature SFP
    N/A

Alternativ till denna produkt