Meny

Best.nr 133-4814

QSFP+ LX4 40Gbps, CWDM 2km på SM, 150m på OM3

QSFP+ LX4 för 40Gbps på både singlemode och multimode. Du når 2km på singlemode och 150 meter på multimode OM3. Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
7 400 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    QSFP
    Connector
    LC
    Interface
    Singlemode/Multimode
    Data rate
    40Gbps
    Range
    2

Alternativ till denna produkt