Meny

Best.nr 133-4820

OSFP 400G SR8 MPO 100m

OSFP 400Gbps med MPO12-kontakt för avstånd upp till 400 meter. I första kvartalet 2018 kommer vi även kunna erbjuda en switch med 400Gbps-portar. Läs mer

Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
37 800 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    OSFP
    Connector
    MPO
    Interface
    Multimode
    Data rate
    400Gbps
    Range
    0,1

Alternativ till denna produkt