www.direktronik.se
Dataprodukter utöver det vanliga
O R D E R T E L E F O N
08 52 400 700

Vi skickar samma dag!
Gäller order lagd innan kl.15
och artiklar i lager


NY KUND?



Produktnyheter

1 110:-
MPO till MPO

MPO till MPO
MPO (Multi-fiber Push On) är ett universellt kabelsystem för fibernät som effektiviserar korskoppling och inst... » Läs mer

2 640:-
Switch 5-8 portar, industrimiljö (-10/+60 grader)

Switch 5-8 portar, industrimiljö (-10/+60 grader)
EtherWAN´s EX32900 är en kompakt enkel och omanagerad industriswitch, med Gigabit på varje enskild port. Utfor... » Läs mer

5 150:-
Övervaka utustning på distans via GSM, Inbyggd batteribackup

Övervaka utustning på distans via GSM, Inbyggd batteribackup
HWg-Ares 14 är en komplett fjärrövervakningsenhet för de tillfällen då du önskar hålla din övervakning separer... » Läs mer

1 520:-
Alu-stativet - minimal vikt och maximalt effektiv

Alu-stativet - minimal vikt och maximalt effektiv
Alu-stativet är otroligt lätt att bära med sig och monteras ihop på några få minuter. Den genomtänkta designen... » Läs mer

3 630:-
IP Watchdog2, monitorerar 10 enheter, startar om och larmar

IP Watchdog2, monitorerar 10 enheter, startar om och larmar
Digitala reklamskyltar, bankomater, övervakningskameror och larm är några exempel på kritiska system som allt... » Läs mer

2 010:-
Startar om & övervakar funktionen på dina nätverksenheter

Startar om & övervakar funktionen på dina nätverksenheter
Med IP WatchDog2 lite, installerad i ditt nätverk kan du vara trygg i att övrig kritisk nätverksutrustning fun... » Läs mer

18 920:-
Switch med Ultra-PoE 60W

Switch med Ultra-PoE 60W
Ultra-PoE (UPoE i Ciscospråk) är en ny men kommande branschstandard för att ström-mata över nätverkskabeln. Ul... » Läs mer

9 640:-
Bullit LPR/ANPR kamera

Bullit LPR/ANPR kamera


» Läs mer om produkten!

5 130:-
Alu-rack - minimal vikt och steglös montering

Alu-rack - minimal vikt och steglös montering
Alu-rack med millimeterskala är det nya effektiva och ergonomiska racket för alla datainstallatörer som fått n... » Läs mer

Största SFP-utbudet!

  SFP 100M  SFP 1G  SFP+ 10G  QSFP+  CFP  GBIC  XENPAK  XFP  X2



Direktronik AB   |   Box 234, 149 23 Nynäshamn   |   Besöksadress Konsul Johnsons väg 15, 149 45 Nynäshamn
Telefon 08 52 400 700   |   Fax 08 520 181 21   |   Epost info@direktronik.se   |   Org.nr 556281-9663   |   Bankgiro 922-0179   |   Postgiro 51 35 33-0