www.direktronik.se
Dataprodukter utöver det vanliga
O R D E R T E L E F O N
08 52 400 700

Vi skickar samma dag!
Gäller order lagd innan kl.15
och artiklar i lager


NY KUND?



Produktnyheter
SFP+ Singlemode 100km (ZR+)                                  (33-4518)
Läs mer om produkten!...
Pris: 14 400,00 exkl moms
» Läs mer...
Alu-rack - minimal vikt och steglös montering                (38-9010)
Alu-rack med millimeterskala är det nya effektiva och ergonomiska racket för all...
Pris: 5 130,00 exkl moms
» Läs mer...
SFP+ DWDM Tunable                                            (33-4517)
Tunable DWDM SFP+ med 80 kanaler för 10 Gigabit Ethernet, STM64 och 10Gigabit Fi...
Pris: 23 960,00 exkl moms
» Läs mer...
100Mbps på 2-tråd                                            (22-1209)
Att nyttja befintlig struktur med att förlänga Ethernet över tvåtråds kopparledn...
Pris: 2 640,00 exkl moms
» Läs mer...
Kompakt Gigabitswitch med fiberport                          (33-6080)
Från EtherWan får vi alltid utomordentlig kvalitet och trots sin enkelhet så är...
Pris: 541,00 exkl moms
» Läs mer...
Printservers - parallellt/seriellt för moderna plattformar   (21-1396)
Traditionella printservers med serie-, parallell- och USB-portar men i modern ta...
Pris: 2 430,00 exkl moms
» Läs mer...
SFP+ SM, 16Gbps, 1310, 10km, DDMI                            (88-3020)
16Gigabit Fibre Channel, 8Gigabit Fibre Channel, 4Gigabit Fibre Channel för sing...
Pris: 7 870,00 exkl moms
» Läs mer...
Dominion PXE fjärrströmlist för fjärravläsning               (40-0630)
Läs mer om produkten!...
Pris: 4 810,00 exkl moms
» Läs mer...
Största SFP-utbudet!

  SFP 100M  SFP 1G  SFP+ 10G  QSFP+  CFP  GBIC  XENPAK  XFP  X2



Direktronik AB   |   Box 234, 149 23 Nynäshamn   |   Besöksadress Konsul Johnsons väg 15, 149 45 Nynäshamn
Telefon 08 52 400 700   |   Fax 08 520 181 21   |   Epost info@direktronik.se   |   Org.nr 556281-9663   |   Bankgiro 922-0179   |   Postgiro 51 35 33-0