Meny

Best.nr 100-3308

SFP dammskydd för duplex, 100-pack

Dammskydd för LC-duplex på SFP, SFP+ och andra typer. Du som gör många installationer kan ibland hamna i sitsen att du har SFP men inget dammskydd. För att slippa hamna i sitsen att det samlas mycket damm så använd dammskyddet. Gör gärna ren SFP innan användning med rengöringsverktyg. Läs mer

Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-9 dagar
331 SEK exkl. moms

Alternativ till denna produkt

 
Plastlock som täcker de tomma uttagen i paneler,väggdosor och kablar.
36,50 SEK exkl. moms
Finns i flera varianter