Meny

Best.nr 133-2382

SFP Singlemode BiDi WDM TX1550/RX1310 SC 3km 1.25Gbps

Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 0 st
Leveranstid 2-10 dagar
361 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP
    Connector
    LC
    Interface
    Singlefiber
    Data rate
    1.25Gbps
    Range
    3

Alternativ till denna produkt