Meny

Best.nr 88-3021

SFP+ Multimode 100m 16Gbps DDMI CDR

Fibre Channel (FC) stöd för lagring, storage area network (SAN) med inbyggd Clock-Data-Recovery (CDR). Datahastigheterna som stöds är 4.25 Gbit/s - 14.02 Gbit/s med maxlängd 100 meter via Multimode OM3. Dessa har LC duplex-kontakt. Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 14 st
Leveranstid 1-2 dagar
1 650 SEK exkl. moms
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP+
    Interface
    Multimode
    Range
    0,1
    Data rate
    16Gbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP

Alternativ till denna produkt