Meny

Best.nr 33-2237

SFP BiDi WDM Singlemode SC TX1550/RX1310 20km 155Mbps DDMI

Läs mer

Hittar du inte din konfiguration? Kontakta oss – vi hjälper dig till korrekt lösning!
Lagerstatus 2 st
Leveranstid 1-2 dagar
  • Teknisk specifikation

    Model SFP
    SFP
    Interface
    Singlefiber
    Range
    20
    Data rate
    155Mbps
    Connector
    LC
    Temperature SFP

Alternativ till denna produkt