Meny

Varukorg

Nyheter

Best.nr 17-2040
Vanligaste slipningen är UPC slipning där ytan är lätt rundad och fibern kan mötas glas mot glas. APC slipning är lätt konvex och något vinklad för att få minskad reflektionsdämpning. Detta är extra viktigt då man överför videosignaler.
57,30 SEK
Finns i flera varianter
Best.nr 33-4820
OSFP 400G SR8 MPO 100m
30 820 SEK
Finns i flera varianter
Best.nr 33-4821
OSFP 2xFR4 (2x200G) 2km
75 120 SEK
Finns i flera varianter
Best.nr 33-4822
OSFP 400G Active Optical Cable (AOC) 10m
52 790 SEK
Finns i flera varianter
Best.nr 33-4823
QSFP-DD 400G SR8 100m
36 600 SEK
Finns i flera varianter
Best.nr 33-4824
QSFP-DD 400G Active Optical Cable (AOC) 10m
59 190 SEK
Finns i flera varianter

Lägg till vara

Lägg till en vara genom att skriva artikelnummer och antal